خدمات ویزا

ونکوویزا علاوه بر انواع خدمات مهاجرتی، شرایط دریافت انواع ویزا را نیز فراهم کرده است. شما می‌توانید برای مشاوره ویزا و آشنایی با شرایط اخذ ویزا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویزای استارتاپ

ویزاهای تجاری برای اهداف تجاری و کسب و کار در کشور مقصد صادر می شود. شرکت در جلسات، کنفرانس ها و یا همایش های مربوط به کسب و کار، نیازمند اخذ ویزای تجاری می باشد.

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی، پیگیری آموزش و پرورش در کشور مقصد است. برای اخذ ویزای تحصیلی پذیرش از دانشگاه کشور مقصد بسیار مهم است.

ویزای کاری

ویزای کار، با هدف اجازه به یک نیروی کار ماهر خارجی صادر می‌شود. به طور کلی ویزای کار برای انجام یک سری وظایف خاص در مشاغل و حرفه های مختلف صادر می‌شود.

ویزای همراه

ویزای فرد همراه ، برای افرادی که بستگان درجه یک آنها ویزای کشور مورد نظر را پیشتر اخذ نموده‌اند صادر می‌شود. همچنین ویزای همراه در برخی از کشورها برای افرادی که در قالب تور مسافرتی و به صورت کوتاه مدت قصد ورود به کشور خارجی را به هدف گردشگری دارند نیز صادر می‌شود.

ویزای توریستی

یکی از رایجترین و پرتقاضاترین انواع ویزاها محسوب می شود. ویزای گردشگری برای گردش در کشور مقصد یا دیدار بستگان در مدت معین صادر شده است و افرادی که این ویزا را دریافت می کنند و به هیچ وجه اجازه کار یا تحصیل در کشور مقصد با ویزای گردشگری ندارند.

ویزای سرمایه گذاری

اقامت از طریق سرمایه گذاری یکی از روش‌های مهاجرتی است که افراد در ازای پرداخت پول و یا خرید ملک به کشور خارجی و سرمایه گذاری در بخش‌های مشخص علاوه بر کسب سود و سهیم شدن در فعالیت‌های اقتصادی حق اقامت و شهروندی کشور مقصد را اخذ می‌کنند.

مشاوره رایگان بگیر!

اگر میخوای با مناسب ترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فقط کافیه اطلاعات زیر رو پرکنی، ما خیلی زود باهات تماس می‌گیریم